Átadtuk karácsonyi adományainkat a környező óvodáknak, iskoláknak

2018. 12. 20.

A tavalyi évhez hasonlóan idén is szervezett karácsonyi adománygyűjtést az Óbudai Egyetem, mellyel intézményünk budapesti és vidéki telephelyeinek vonzáskörzetében működő, főként hátrányos helyzetű gyerekekkel foglalkozó óvodákat és iskolákat támogattuk. Két héten keresztül, december 3-14. között vártuk az Egyetem polgárainak felajánlását adománygyűjtő pontjainkon.Az Óbudai Meseerdő Óvoda részére gyűjtött ajándékok átadását december 20-án egy ünnepség is kísérte, melyen Prof. Dr. Réger Mihály rektor és Dr. Gáti József általános rektorhelyettes adta át az adományokat Kelemen Viktória Óbuda-Békásmegyer alpolgármestere és Marlokné Somogyi Ildikó Óbuda- Békásmegyer Önkormányzat Oktatási és Kulturális Osztályának vezetője társaságában.

Frissítve: 2021.05.26.